E Okul Öğrenci Diploma Not Öğrenme Girişi

E Okul Öğrenci Diploma Not Öğrenme GirişiE Okul Öğrenci Diploma Not Öğrenme Giriş için TıklayınızDiploma notunuzu E Okul-Öğrenci Girişi ile sisteme girerek öğrenebilirsiniz. e-okul sistemi okulların kapanmasıyla biraz rahatlarken LGS sınavı sonrası yine öğrencilerin en çok ziyaret ettiği siteler arasında... e-okul'a öğrencinin T.C. kimlik numarası ve öğrencinin okul numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu bölümde öğrencinin okul ile ilgili bütün bilgileri bulunmaktadır. Diploma notunuzu E Okul-Öğrenci Girişi ile sisteme girerek öğrenebilirsiniz. e-okul sistemi okulların kapanmasıyla biraz rahatlarken LGS sınavı sonrası yine öğrencilerin en çok ziyaret ettiği siteler arasında... e-okul'a öğrencinin T.C. kimlik numarası ve öğrencinin okul numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu bölümde öğrencinin okul ile ilgili bütün bilgileri bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmete açılmış olan E-Okul sistemi ile birlikte artık velisi olduğunuz öğrenci ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


Öğrenciler ve veliler e-okul sistemine girerek öğrencilerin devamsızlık bilgisi, sınav sonuçları, not kartı gibi bilgilerin hepsine ulaşabilirler. Yöneticiler de e-okul sistemi ile öğrencilerin nakil işlemlerini, kayıt yenileme ve silme işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Milli Eğitim Bakanlığının geliştirmiş olduğu bu sistem 2 bölümden oluşmaktadır. E-Okul takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi ile veliler çocuklarının ikinci dönem notlarını görüp, takdir ve teşekkür hesaplaması yapabilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile veliler ayrıca çocuklarının ders notlarını, sınav sonuçlarını ve devamsızlık bilgilerini istedikleri zaman online olarak sorgulayabilirler.

Velilerin ve öğrencilerin girebildiği e-okul veli bilgilendirme sistemine öğrencinin T.C. kimlik numarası ve öğrencinin okul numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu bölümde öğrencinin okul ile ilgili bütün bilgileri bulunmaktadır